Pożyczki

Jaki porównanie pożyczek online wybrać? ...więcej

13.9.2017

Nie oszczędzasz przy pożyczce? To błąd! ...więcej

13.9.2017

Pożyczki pozabankowe. Jak to działa? ...więcej

13.9.2017

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach ...więcej

13.9.2017

Jak załatwić pożyczkę? ...więcej

13.9.2017

Pożyczka bez odsetek ...więcej

13.9.2017

Mam szansę na pożyczkę? ...więcej

13.9.2017

Kalkulacja pożyczek i kalkulacja odsetek od pożyczki ...więcej

13.9.2017

Zaoszczędzi podczas wyboru pożyczki ...więcej

13.9.2017

Pożyczki bez sprawdzania w rejestru ...więcej

13.9.2017

Gdzie znaleźć wygodną pożyczkę ...więcej

13.9.2017

Przygotuj się do pożyczki ...więcej

13.9.2017

Czy jest pożyczka naprawdę konieczna?

 

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę jest bardziej właściewe, żeby dokładnie zastanowić się nad tym wszystkim. Wziąć pożyczkę  może się wydawać jak trywialna decyzja, właśnie ją zapłacisz z powrotem...Ale pożyczenie pieniędzy nie jest po prostu czarno-białe – pożyczenie pieniędzy jest właśnie łatwe, ale podczas jej spłaty mogą wystąpić różne sytuację, które mogą pożycce zagrożyć, i więc Ty możesz się dostać do znacznych i długoterminowych problemów. O czym należy myśleć, jeżeli chcesz sobie pożyczyć jakieś pieniądze?

Jest prawdopodobne, że pierwsza odpowiedź na pytanie, czy naprawdę potrzebujesz pożyczki będzie tak. Perspektywa szybkich pieniędzy jest bardzo atrakcyjna. Myśleć o tym i zdecydować się, czy naprawdę potrzebujesz pożyczki nie jest łatwe, ale powinienpoświeęcić temu wystarczającą ilość czasu i nie działać zbyt szybko.

Pożyczyć pieniądze powinno być tylko w takiej sytuacji, że chodzi o pożyczkę na ważne rzeczy, które mają długoterminowy sens, w którym nie jest to zwykły karys i będzie Ci służyć przez dłuższy okres czasu (np. Pożyczka na samochód, kredyt hipoteczny). Jednak pożyczka na takie rzeczy jak np. Telefon komórkowy, prezenty, zapkupy żywność z okazji urozdzie, itd. nie jest bardzo dobrą decyzją.

 

Pożyczka w najbliższym kręgu rodziny

Tak, mówi się, że pieniądze psują relacje między ludźmi. Zapytać kogoś z rodziny lub z przyjaciół może się wydawać zbyt nieprzyjemną sprawą. Należy jednak wiedzieć, że w wielu przypadkach rodzina oraz bliscy trzymają się razem i w trudnych sytuacją pomogą. Po pierwsze, można mieć pewność, że nie istnieje ryzyko kłopot w opóźnieniem spłat – z rodziną jest zawsze możliwość umówić się bez kar umownych. Nawet, jeżeli się umówisz z rodziną na oprocentowaniu, z pewnością będzie niższe niż to, co możesz uzyskać z banku lub niebankowych instytucji.
 

W obu przypadkach – pożyczka bankowa oraz pozabankowa jest to z  oprocentowaniem dokładnie odwrotnie – oprocentowanie jest wyższe, i w sytuacji, gdy spóźnisz się ze spłatą, lub nawet nie jesteś w stanie spłacić pożyczkę w dłuższej perspektywie, nie tylko można oczekiwać wysokich kar, ale również uzyskasz wpis do rejestru długów, i sytuacja może doprowadzić do egzekucji oraz upadłości.

 

Najpierw do banku

Jeżeli już zdecydowałesz, że pożyczysz sobie, i jestesz pewien, że w rodzienie lub w kręgu przyjaciół nie uzyskasz pożyczkę, sprawdź, czy możesz sobie pożyczyć w banku. W przypadku, że nie posiadasz wpis w rejestrze dłużników, nie jestesz w postępowaniu egzekucyjnym i masz stały dochód (od zatrudnienia lub własną działalnością gospodarczą), nie powinien być z pożyczką w banku żaden problem.

Dlaczego warto iść najpierw do banku? Ponieważ oprocentowanie pożyczek bankowych jest w porównaniu do tych pozabankowych bardzo niższe, warunki i opłaty są korzystne i można mieć bardzo dobre warunki do uzyskania ubezpieczenia do pożyczki. To gwarantuje, że w czas kiedy nie będziesz w stanie  pożyczkę spłacać, zapłaci ją za Ciebie zakład ubezpieczeniowy i Ty unikniesz wszystkim problemom.

 

Tylko zaufani dostawcy pozabankowi

Jeżeli jestesz pewien, że bank Ci nie pożyczy, pozostawia Ci możliwość uzyskać finanse od pożyczkodawców pozabankowych. Takie pożyczkodawce należy zawsze sprawdzić.  Decyzja o odpowiednej pożyczce jest dla bardzo kluczowa – wiele firm pozabankowych są oszukańcze, z ich pożyczką są związane nadmierne opłaty i wysokie stopy procentowe.

Nie bierz pożyczki od pierwszego pożyczkodawcy, który wydaje się korzystny, ale właściwie i dokładnie porównej kilka pożyczek, bardzo idealnym jest narzędzie do niezależnego porównywania pożyczek – www.onlinepozyczki.com.pl. I jeśli zdecydujesz się do jednego pożyczkodawcy, zwróć uwagę i bardzo dobrze przeczytaj warunki umowne – czy już podpisujesz umowę lub się zgadzasz przez kliknięcie na stronie internetowej pożyczkodawcy. W żadnym przypadku nie podpisuj coś, co absolutnie nie rozumiesz, czy coś nie jest jasne. Pytaj się, i daj sobie dużo czasu do decyzji.

 

Gdzie można pożyczyć

 

Jeśli chcesz pożyczcyć pieniądzy masz niezliczone możliwości. Wcześniej pożyczki załatwiał tylko bank, jednak oferta na rynku z pożyczkami jest już jakiś czaswzbogacona  przez pożyczkodawców pozabynkowych, których oferta stále się rozszerza. Te szybkie pożyczki niebankowe mają wiele korzyści, jak również specyfik, które powinienieś wiedzieć, jeżeli myślisz o pożyczce.

 

Pożyczki bankowe

Pożyczka w banku ma swoje korzyści, ale również nie jest korzystna dla wszystkich klientów i wszystkich sytuacji. Jeśli zdecydujesz się do pożyczki bankowej, będziesz potrzebował przedstawić wiele dokumentów, wśród nich należy np. zaświadczenie o zatrudnieniu, zeznanie podatkowe, wyciągi z rachunku bankowego i inne dokumenty. Bank i bardzo dokładnie sprawdzają, dla kogo pożyczka jest załatwiana i sprawdzają, czy osoba jest w stanie regularnie płacić.

Wniosek o pożyczkę na podstawie dokumentów przejdzie przez proces zatwierdzania w specjalnym działu, który udzielanie pożyczki zatwierdzi lub odrzuci. Proces ten ma swoje pozytywa – pożyczki bankowe często mają niskie stopy oprocentowania, jestli możliwe pożyczyć większą kwotę pieniędzy i okres spłaty jest możliwe wybrać na długo.

 

Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa posiada tak samo jak pożyczka bankowa swoich korzyści, ale jest tutaj znacznie większe ryzyko oszustów, ale głównie wyższe stopy procentowe. Zaletą jest np.przy wniosku nie musisz posiadać dokumenty swojego dochodu, możesz mieć wpis w rejestrze dłużników, możesz być wcześniej karany. Wynegocjowanie takiej pożyczki może być dokonane online iw ciągu kilka minut.
 

Oferta pożyczek pozabankowych jest naprawcę ogromna i to je z jednego punktu widzenia świetne, ale dlatego, że konkurencja spółki zmniejsza stopy procentowej i wnioskodawca może uzyskać bardzo korzystne warunki. Wręcz przeciwnie, jest to trudne się w ofercie pożyczek zorientować, łatwo jest wpaść na oszustów, ukryte opłaty lub nieuczciwe warunki.

Dlatego jest korzystne ofertę pożyczki pozabankowej porównać za pomocą urzędzia takich jak niezależna porównywarka pożyczek online, lub jeszcze lepiej – skonsultować się z niezależnym doradcą (wśród których spada np. nasz zespół ekspertów).

 

Którą wybrać?

Jeżeli nie jest sobie pewien, czy pożyczyć sobie w banku lub od instytucji pozabankowych, to porponujemy dwa rozwiązania. Pierwszy jest użycie niezależnej porównywarki pożyczek online, do którego wprowadzisz ile i na jaki okres chcesz pożyczyć. Porównywarka pokaże Ci tylko te oferty, które odpowiadają Twoim wymaganiom. Dzięki temu można następnie porównać ich indywidualne oferty, opłaty itp. Zaletą naszej porównywarki www.onlinepozyczki.com.pl jest, że nie wyświetla oszukańczych dostawców i możesz go używać w zaciszu swojego domu.

 

Drugim, o wiele bezpieczniejszym i lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie bezpłatnego doradztwa, który omówi Twoje wymagania i pomoże wybrać najbardziej odpowiednią pożyczkę dla Ciebie. Doradca wie zna obecną sytuację na rynku i często umie wynegocjować nawet korzystniejsze warunki. Doradca może przyjechać za Tobą do domu, jego usługi są bezpłatne i niezależne.

 

Korzyści i wady poszczególnych pożyczek

 

Jakie są korzyści i wady pożyczek bankowych i pozabankowych? W jakiej sytuacji wykorzystać poszczególnych pożyczek?

 
 

Korzyści i wady pożyczek bankowych

Są przeznaczone dla tych, którzy potrzebują dużej sumy pieniędzy, nie przeszkadza im kilka dni poczekać na pieniądze, i mogą przekazać do banku dokumenty, które są wymagane, takich jak, np. zaświadczenie o zatrudnieniu, zeznanie podatkowe, wyciągi z rachunku bankowego i inne dokumenty.

 
Na pewno, bankowa pożyczka nie jest odpowiednia dla tych, którzy posiadają wpis do rejestru dłużników, są w postępowaniu egzekucyjnym lub są nawet w upadłości. Bank w procesie zatwierdzania pożyczki odpowiednio sprawdza klientów, i po prostu komuś nie pożyczy od razu. Wniosek o pożyczkę w banku przechodzi przez dział specjalny, którego zespół ocenia ryzyka związane z wnioskodawcą o pożyczkę i jego zdolność do spłaty w dłuższej perspektywie.
 
 
Korzyści pożyczki bankowe, są następujące:
 • uzyskasz stosunkowo niskie odsetki
 • możesz uzyskać długi termin okresu spłaty
 • możesz pożyczć wyższą kwotę

 

Wady pożyczki bankowe, są następujące:

 • przedłożyć wiele dokumentów
 • mieć pracę, lub prowadzić działalność gospodarczą
 • poczekać kilka dni zanim pieniądze wpłyną na konto
 • nie możesz mieć wpis w rejestrze dłużników
 • nie możesz być w postępowaniu egzekucyjnym
 • nie możesz być w upadłości

 

Gdy wykorzystać z pożyczki bankowe?

 • potrzebujesz pożyczyć większą kwotę pieniędzy, np. do przebudowy mieszkania, na zakup samochodu, itp.
 • jesteś w stanie udowodnić wysokość dochodów od pracodawcy lub zeznanie podatkowe jeśli jesteś osobą prowadzące jednoosobową działalność
 • nie masz wpis w rejestrze dłużników i nie jestesz w postępowaniu egzekucyjnym
 

Korzyści i wady pożyczek pozabankowych

Dostawców pożyczek pozabankowych okazało się w ostatnich latach bardzo dużo, i to jest właśnie dobrze, datego że ich konkurencja obniża oprocentowanie pożyczek i klient może uzyskać korzystniejsze warunki. Pożyczki niebankowe oferują szeroki zakres korzyści, ale wśród ich dostawców jest również wiele oszustów. Dlatego jest przy wniosku o pożyczkę pozabankową bezpieczniejsze wykorzystania z usług porównywarki pożyczek online, gdzie oszuści nie są włączoni, lub nawet bezpieczniejsze jest wykorzystanie z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą.

Pożyczki pozabankowe są idealne dla tych, którym bank nie pożyczy pieniądze z różnych powodów. Przy wniosku możesz mieć wpis w rejestrze dłużników, możesz być wcześniej karany, jest możliwe być w upadłości lub w postępowaniu egzekucyjnym, możesz również wszystko zorganizować bez poręczeń i bez zabezpieczenia. Niektórzy dostawcy pożyczek pozabankowych oferują pierwszą pożyczkę za darmo, więc możesz mieć wszystko bezpłatnie i bez opłat i oprocentowania! Bank takich możliwości nie umożliwia.

Pożyczki pozabankowe mają również swoje wady, wśród których należą np. pieniądze zazwyczaj otrzymasz o krótszym okresie spłaty, możesz pożyczyć tylko mniejszą kwotę pieniędzy i pożyczka jest często związana z wyższą stopą procentową. Pod względem dostawców pożyczek jest to zrozumiałe, dlatego, że obejmują ryzyka w przypadku, gdy nie spłacisz pożyczkę.

 
Korzyści pożyczki pozabankowej są następujące:
 • wynegocjowanie jest możliwe online, przez telefon i za pośrednictwem SMS
 • nie nakazuje posiadania konta bankowego
 • pierwsza pożyczka jest za darmo, bez oprocentowań i bez opłat
 • możesz mieć wpis w rejestrze dłużników
 • nie musisz mieć stały dochód, zatrudnienie, albo być osobą prowadzącą swoją działalność
 • nie musisz mieć gwaranta lub zatrzymywać swoją nieruchomości
 • możesz być w postępowaniu egzekucyjnym i być w upadłości
 • pieniądze otrzymasz w 15 minut

 

Wady pożyczki pozabankowej są następujące:

 • możesz pożyczyć tylko mniejszą kwotę, dla wyższej kwoty, należy mieć gwaranta, lub zatrzymać nieruchomość
 • jest możliwe trafić na oszustów, więc jest właściwe wszystko sprawdzić z wyprzedzeniem poprzez porównywarki pożyczek online
 • przedłużeniem pożyczki nad okres jej spłaty są powiązane opłaty

 

Kiedy jest warto wziąć pozabankową pożyczkę? Gdy:

 • nie wystarcza Ci mniejsza ilość pieniędzy
 • chcesz większą ilość pieniędzy, jesteś w stanie mieć gwaranta lub zatrzymać nieruchomość
 • chcesz zapłacić tylko koszty jednorazowych (np. nieopłaconych rachunków przed wypłatą, niespodziewanych wydatków dla dzieci, itd.)
 

Pożyczki dla klientów problematycznych

 

Ludzie, który z różnych powodów wpadli w sytuacji problemową, moją zwykle problem z pożyczeniem w banku. Bank właśnie nie pożyczy każdemu, kto nie jest wystarczająco wiarygodny i nie odpowiadają tabelkam idealnego klienta. Jednak pojęcie klient problematyczny nie obejmuje tylko tych, który są w trudnej sytuacji, ale w ogóle wszystkich tych, który mają problem pożyczyć sobie w banku., więc np. matki na urlopie macierzyńskim, emerytów, studentów i innych.


Rozwiązaniem dla takich klientów są pożyczki pozabankowe. Takie pożyczki są dla każdego i pożyczyć mogą również ci, którzy np. nie posiadają stałego dochodu zatrudnienia, są kierowani przez urząd pracy, mają wpis w rejestrze dłużników lub w rejestrze karalności, czy znajdują się w innych nieprzyjemnych sytuacjach.
 

Dlatego, że pożyczki pozabankowe są naprawdę dla każdego i ich dostawcy koncentrują się na różne rodzaj wnioskodawców, w tym klienty problematyczne, dla których bank nie pożyczy pieniędzy, istnieje wiele rodzajów tych pożyczek pozabankowych. Oto najczęściej, spośród których można wybrać i dowiedzieć się, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Ich indywidualne oferty i dostawce można następnie wybrać według różnych parametrów, opłat, okresu spłaty, lub oprocentowania porównać za pomocą naszej porównywarki pożyczek online.

 

Pierwsza pożyczka za darmo

Super możliwością, jak uzyskać pieniądze bez opłat i bez odsetek, jest wykorzystać pierwszego produktu pierwszej pożyczki za darmo. Niektóre firmy kredytowe oferują dla swoich pierwszych klientów pierwszą pożyczkę za darmo. Z powrotem spłacić tylko taką kwotę, którą pożyczyłesz i żadne dodatkowe opłaty lub odsetki. Pierwsze pożyczki za darmo często mają ograniczoną wysokość sumy do pożyczenia, którą możesz uzyskać. Możesz jednak sprawdzić, jak współpraca z dostawcą pożyczki wygląda, czy jest wiarygodny, jak przebiega negocjowanie itp. W przypadku kolejnej pożyczki już będziesz płacił odsetki i opłaty, ale jednak możesz pożyczyć większą kwotę.

 

Pożyczka bez rejestru


Popularne pożyczki wśród wnioskodawców jest tzw. pożyczka bez rejestru. Jest to pożyczka, przy której nie jest ważne, czy jesteś w rejestrze dłużników, z jakichkolwiek powodów. Dla banku nie ma znaczeniem dlaczego masz wpis w rejestu dłużników, ale że swoich zobowiązań dobrze i rzetelnie spłacasz. Jedyną opcją więc pozostają pożyczki pozabankowe, w szczególności pożyczki bez rejestru. Dostawca nie będzie patrzył do rejestru dłużników, pieniądze zapewni Ci szybko, np. już do 15 minut. Do zatwierdzenia takiej pożyczki bez rejestru często wystarczy tylko dowód osobisty i numer telefonu lub dostęp do Internetu. Tylko niektórzy dostawcy pożyczek bez rejestru chcą także zaświadczenie o dochodach, aby upewnić się, że pożyczkę będą w stanie regularnie płacić.

 

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Kolejnym produktem pożyczek pozabankowych od pożyczkodawców pożyczek pozabankowych to pożyczka bez zaświadczeń o dochodach. Chodzi o pożyczkę, która nadaje się np. dla studentów, niezatrudnionych, ludzie kierowanie przez urząd pracy, lub tych, który mają dochody, ale z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą ich uzasadnić. Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach Ci pomoże na jakiś czas zwiększyć budżet, z którym pracujesz, zapłacić za niespodziewane wydatki, zapłacić podarunek dla osoby bliskiej, itp., to wszystko bez konieczności martwienia się o zaświadczenie o dochodach lub zeznanie podatkowe. Pożyczka ta istnieje tylko przy dostawców pozabankowych, ponieważ banki zawsze zaświadczenie o dochodach wymagają.

 

Pożyczka na poczet przyszłych dochodów

Bardzo popularna jest pożyczka na poczet przyszłych dochodów. Każdy z nas zna tę sytuację - do wypłaty pozostało kilka dni, ale niestety na koncie już nic nie masz. W takim przypadku jest bardzo świetnie pasuje pożyczka na poczet przyszłych dochodów, pieniądze możesz mieć do wykorzystania już w ciągu godziny, nawet charakteryzuje się stosunkowo krótkim czasem trwania i głównie jej wcześniejsza spłata jest za darmo, więc natychmiast, kiedy otrzymasz wynagrodzenie, możesz ją spłacić bez opłat.

 

Pożyczka dla niezatrudnionych

Produkt podobny, przy którym również nie ma potrzeby, aby udokumentować swoje dochody – u osób niezatrudnionych, oczywiście, to inaczej nie jest możliwe, dlatego że żadnych dochodów w tej chwili nie mają, jest tzw. Pożyczka dla niezatrudnionych. Jednak, niektóry dostawcy chętnie pożyczą, w przypadku że potrzebujesz zapłacić nieprzewidzianych kosztów. Dostawca pożyczki nie będzie z wniosku zapewniać, czy i jakie posiadasz dochody lub majątek, będzie go tylko interesować, że jesteś w stanie pożyczkę spłacić. Jeżeli jesteś sobie pewien, nie ma potrzeby się wahać i po porównaniu w porównywarce ich dostawców szybką podać wniosek.

 

Pożyczka dla emeryta

Popularna pożyczka, szczegółowo przez osób starszych jest pożyczka dla emerytów. Zwyczajna pożyczka bankowa jest dla nich nieosiągalna, ze względu na wiek, stan zdrowia i poziom dochodów. Ponadto, dla niektórych emerytów może być trudne do stawienia się osobiście kilka razy do oddziału banku w celu wynegocjowania pożyczki ze względu na upośledzenie sprawności ruchowej, itp. Ale co, jeśli potrzebujesz zapłacić niespodziewane wydatki np. leki, albo kupić prezent dla wnuka? Rozwiązanie dla takiej sytuacji jest właśnie pożyczka dla emeryta. Z pewnością docenisz, że pożyczki pozabankowe jest możliwe wynegocjować z zaciszu swoje domu. W przypadku, gdy komputer i Internet nie jest Twój wielki przyjaciel, więc to ma rozwiązanie – wiele pożyczek dla emerytów jest możliwe zapewnić przez telefon lub przez SMS.

 

Pożyczka na urlopie macierzyńskim

Kolejną grupą ludzi, który chętnie korzystają z pożyczek pozabankowych są matki na urlopie macierzyńskim, dla których istnieje Pożyczka na urlopie macierzyńskim. Kobiety w tej sytuacji nie mają to zbyt łatwe z środkami finansowymi, co więcej, jeśli chodzi o kobiety samotnie wychowujące dzieci. Jednak co, jeśli pojawią się niespodziewane wydatki, które należy zapłacić, czy już chodzi o mieszkanie, opłaty dotyczące dziecka i nawet wydatki na jedzenie? Taka sytuacja jest możliwe rozwiązać za pomocą pożyczki na urlopie macierzyńskim. Ponadto nie trzeba nigdzie chodzić z domu, pożyczkę jest możliwe załatwić z zaciszu swojego domu, przez telefon, SMS, lub Internet, ale również można do Ciebie przyjechać przedstawiciel handlowy osobiście i wynegocjować wszystko wraz z Tobą. Pieniądze mogą być na Twoim rachunku w 15 minut i można ich od razu używać.

 
 

Pożyczka do godziny

Każdy z nas z pewnością znalazł się w sytuacji, w której bardzo potrzebował pieniądze, których nie miał na koncie. W takich przypadkach istnieje pożyczka do godziny. Dzięki takiej pożyczce możesz mieć pieniądze, już w ciągu 60 minut, w gotówce lub na koncie bankowym. Żeby uzyskać pożyczkę nie musisz chodzić do oddziału, ale wystarczy wszystko wynegocjować online, przez telefon lub przez SMS.

 

Pożyczka dla studentów

Kolejnym produktem wśród pożyczek pozabankowych jest np. Pożyczka dla studentów, dla których może być zbyt skomplikowane pożyczyć sobie w banku, glównie ze względu na niskie lub żadne regularne zarobki.  Również studenci muszą płacić za niespodziewane wydatki, i więc  z pewnością docenią pożyczki dla studentów, którą jest możliwość wynegocjować w internecie, online, bez opłat i odsetek. Płatność gotówką lub na konto bankowe. Swoje oplaty szkolne, koszty medyczne, podręczniki i pomoce do studium możena w krótkim czasie zapłacić.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub chcesz dyskutować o swojej sytuacji z ekspertem, z pewnościę prosimy o kontakt. W każdej chwili, szybko i bezpłatnie jesteśmy w stanie pomóc.

Tytuł pożyczky:CASH SPORT
Kwota pożyczki:100 - 1 000 zł
Okres spłaty:7 - 60 dni
Tytuł pożyczky:Feniko.pl
Kwota pożyczki:300 - 1 000 zł
Okres spłaty:4 mies.
Tytuł pożyczky:Łatwa pożyczka
Kwota pożyczki:500 - 7 000 zł
Okres spłaty:18 - 24 mies.
Tytuł pożyczky:INCREDIT
Kwota pożyczki:100 - 10 000 zł
Okres spłaty:61 dni - 24 mies.
Tytuł pożyczky:Finansoweposilki
Kwota pożyczki:200 - 1 000 zł
Okres spłaty:10 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Profi Credit
Kwota pożyczki:1 000 - 25 000 zł
Okres spłaty:6 - 36 mies.
Tytuł pożyczky:Pożyczka plus
Kwota pożyczki:200 - 5 000 zł
Okres spłaty:15 - 65 dni
Tytuł pożyczky:Pożyczkomat.pl
Kwota pożyczki:200 - 4 000 zł
Okres spłaty:7 - 35 dni
Tytuł pożyczky:Bierz-kase.pl
Kwota pożyczki:200 - 1 500 zł
Okres spłaty:7 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Motopożyczka
Kwota pożyczki:3 000 - 50 000 zł
Okres spłaty:6 - 60 mies.
13. 9. 2017

Jaki porównanie pożyczek online wybrać?

Pożyczki pozabankowe. Jak to działa? ...więcej

13.9.2017

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach ...więcej

13.9.2017

Nie oszczędzasz przy pożyczce? To błąd! ...więcej

13.9.2017