Porównanie pożyczek online

Chcesz sobie pożyczyć pieniądze? Ale jak zorientować się na rynku z pożyczkami? Opcje, jak dzisiaj uzyskać niezbędne pieniądze jest wiele. Od pożyczek bankowych, przez pozabankowe, aż do różnych oszukańczych firm i lichwiarzy. Niektóre pożyczki można zorganizować online, szybko, pieniądze masz na koncie już w ciągu 15 minut, nawet niektóre funkcjonują jak pożyczki SMS, do innych potrzebujesz osobistego spotkania. Poniżej możesz sobie przeczytać, które pożyczki są najbardziej znane, w których przypadkach jest bardziej korzystne wziąć np. pożyczkę bankową i kiedy, odwrotnie, pozabankową.

 

W przypadku, że chcesz być sobie pewny, że zdecydujesz się do najbardziej korzystnej pożyczki na rynku, która „pasuje“ do Twojej indywidualnej sytuacji i wymagań, możesz skorzystać z online porównywarki pożyczek. Porówna Ci poszczególne rodzaje i warunki pożyczek, więc będzie zbyt łatwi wybrać odpowiednią pożyczkę.

 

Rodzaje pożyczek

Pożyczki bankowe

Są przeznaczone dla tych, którzy potrzebują dużej sumy pieniędzy, nie przeszkadza im kilka dni poczekać na pieniądze, i mogą przekazać do banku dokumenty, które są wymagana, takich jak, np. zaświadczenie o zatrudnieniu, zeznanie podatkowe, wyciągi z rachunku bankowego i inne dokumenty.

 
Na pewno, bankowa pożyczka nie jest odpowiednia dla tych, którzy posiadają wpis do rejestru dłużników, są w postępowaniu egzekucyjnym lub są nawet w upadłości. Bank w procesie zatwierdzania pożyczki odpowiednio sprawdza klientów, i po prostu komuś nie pożyczy od razu. Wniosek o pożyczkę w banku przechodzi przez dział specjalny, którego zespół ocenia ryzyka związane z wnioskodawcą o pożyczkę i jego zdolność do spłaty w dłuższej perspektywie.
 
 
Korzyści pożyczki bankowe, są następujące:
 • uzyskasz stosunkowo niskie odsetki
 • możesz uzyskać długi termin okresu spłaty
 • możesz pożyczć wyższą kwotę

 

Wady pożyczki bankowe, są następujące:

 • przedłożyć wiele dokumentów
 • mieć pracę, lub prowadzić działalność gospodarczą
 • poczekać kilka dni zanim pieniądze wpłyną na konto
 • nie możesz mieć wpis w rejestrze dłużników
 • nie możesz być w postępowaniu egzekucyjnym
 • nie możesz być w upadłości

 

Gdy wykorzystać z pożyczki bankowe?

 • potrzebujesz pożyczyć większą kwotę pieniędzy, np. do przebudowy mieszkania, na zakup samochodu, itp.
 • jesteś w stanie udowodnić wysokość dochodów od pracodawcy lub zeznanie podatkowe jeśli jesteś osobą prowadzące jednoosobową działalność
 • nie masz wpis w rejestrze dłużników i nie jestesz w postępowaniu egzekucyjnym
 
 

Pożyczki pozabankowe

Dostawców pożyczek pozabankowych okazało się w ostatnich latach bardzo dużo, i to jest właśnie dobrze, datego że ich konkurencja obniża oprocentowanie pożyczek i klient może uzyskać korzystniejsze warunki. Pożyczki niebankowe oferują szeroki zakres korzyści, ale wśród ich dostawców jest również wiele oszustów. Dlatego jest przy wniosku o pożyczkę pozabankową bezpieczniejsze wykorzystania z usług porównywarki pożyczek online, gdzie oszuści nie są włączoni, lub nawet bezpieczniejsze jest wykorzystanie z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą.

Pożyczki pozabankowe są idealne dla tych, którym bank nie pożyczy pieniądze z różnych powodów. Przy wniosku możesz mieć wpis w rejestrze dłużników, możesz być wcześniej karany, jest możliwe być w upadłości lub w postępowaniu egzekucyjnym, możesz również wszystko zorganizować bez poręczeń i bez zabezpieczenia. Niektórzy dostawcy pożyczek pozabankowych oferują pierwszą pożyczkę za darmo, więc możesz mieć wszystko bezpłatnie i bez opłat i oprocentowania! Bank takich możliwości nie umożliwia.

Pożyczki pozabankowe mają również swoje wady, wśród których należą np. pieniądze zazwyczaj otrzymasz o krótszym okresie spłaty, możesz pożyczyć tylko mniejszą kwotę pieniędzy i pożyczka jest często związana z wyższą stopą procentową. Pod względem dostawców pożyczek jest to zrozumiałe, dlatego, że obejmują ryzyka w przypadku, gdy nie spłacisz pożyczkę.

 
Korzyści pożyczki pozabankowej są następujące:
 • wynegocjowanie jest możliwe online, przez telefon i za pośrednictwem SMS
 • nie nakazuje posiadania konta bankowego
 • pierwsza pożyczka jest za darmo, bez oprocentowań i bez opłat
 • możesz mieć wpis w rejestrze dłużników
 • nie musisz mieć stały dochód, zatrudnienie, albo być osobą prowadzącą swoją działalność
 • nie musisz mieć gwaranta lub zatrzymywać swoją nieruchomości
 • możesz być w postępowaniu egzekucyjnym i być w upadłości
 • pieniądze otrzymasz w 15 minut

 

Wady pożyczki pozabankowej są następujące:

 • możesz pożyczyć tylko mniejszą kwotę, dla wyższej kwoty, należy mieć gwaranta, lub zatrzymać nieruchomość
 • jest możliwe trafić na oszustów, więc jest właściwe wszystko sprawdzić z wyprzedzeniem poprzez porównywarki pożyczek online
 • przedłużeniem pożyczki nad okres jej spłaty są powiązane opłaty

 

Kiedy jest warto wziąć pozabankową pożyczkę? Gdy:

 • nie wystarcza Ci mniejsza ilość pieniędzy
 • chcesz większą ilość pieniędzy, jesteś w stanie mieć gwaranta lub zatrzymać nieruchomość
 • chcesz zapłacić tylko koszty jednorazowych (np. nieopłaconych rachunków przed wypłatą, niespodziewanych wydatków dla dzieci, itd.)
 

Rozdaje pozabankowych pożyczek

Dlatego, że pożyczki pozabankowe są naprawdę dla każdego i ich dostawcy koncentrują się na różne rodzaj wnioskodawców, w tym klienty problematyczne, dla których bank nie pożyczy pieniędzy, istnieje wiele rodzajów tych pożyczek pozabankowych. Oto najczęściej, spośród których można wybrać i dowiedzieć się, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Ich indywidualne oferty i dostawce można następnie wybrać według różnych parametrów, opłat, okresu spłaty, lub oprocentowania porównać za pomocą naszej porównywarki pożyczek online.

 

Pierwsza pożyczka za darmo

Super możliwością, jak uzyskać pieniądze bez opłat i bez odsetek, jest wykorzystać pierwszego produktu pierwszej pożyczki za darmo. Niektóre firmy kredytowe oferują dla swoich pierwszych klientów pierwszą pożyczkę za darmo. Z powrotem spłacić tylko taką kwotę, którą pożyczyłesz i żadne dodatkowe opłaty lub odsetki. Pierwsze pożyczki za darmo często mają ograniczoną wysokość sumy do pożyczenia, którą możesz uzyskać. Możesz jednak sprawdzić, jak współpraca z dostawcą pożyczki wygląda, czy jest wiarygodny, jak przebiega negocjowanie itp. W przypadku kolejnej pożyczki już będziesz płacił odsetki i opłaty, ale jednak możesz pożyczyć większą kwotę.

 

Pożyczka bez rejestru


Popularne pożyczki wśród wnioskodawców jest tzw. pożyczka bez rejestru. Jest to pożyczka, przy której nie jest ważne, czy jesteś w rejestrze dłużników, z jakichkolwiek powodów. Dla banku nie ma znaczeniem dlaczego masz wpis w rejestu dłużników, ale że swoich zobowiązań dobrze i rzetelnie spłacasz. Jedyną opcją więc pozostają pożyczki pozabankowe, w szczególności pożyczki bez rejestru. Dostawca nie będzie patrzył do rejestru dłużników, pieniądze zapewni Ci szybko, np. już do 15 minut. Do zatwierdzenia takiej pożyczki bez rejestru często wystarczy tylko dowód osobisty i numer telefonu lub dostęp do Internetu. Tylko niektórzy dostawcy pożyczek bez rejestru chcą także zaświadczenie o dochodach, aby upewnić się, że pożyczkę będą w stanie regularnie płacić.

 

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Kolejnym produktem pożyczek pozabankowych od pożyczkodawców pożyczek pozabankowych to pożyczka bez zaświadczeń o dochodach. Chodzi o pożyczkę, która nadaje się np. dla studentów, niezatrudnionych, ludzie kierowanie przez urząd pracy, lub tych, który mają dochody, ale z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą ich uzasadnić. Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach Ci pomoże na jakiś czas zwiększyć budżet, z którym pracujesz, zapłacić za niespodziewane wydatki, zapłacić podarunek dla osoby bliskiej, itp., to wszystko bez konieczności martwienia się o zaświadczenie o dochodach lub zeznanie podatkowe. Pożyczka ta istnieje tylko przy dostawców pozabankowych, ponieważ banki zawsze zaświadczenie o dochodach wymagają.

 

Pożyczka na poczet przyszłych dochodów

Bardzo popularna jest pożyczka na poczet przyszłych dochodów. Każdy z nas zna tę sytuację - do wypłaty pozostało kilka dni, ale niestety na koncie już nic nie masz. W takim przypadku jest bardzo świetnie pasuje pożyczka na poczet przyszłych dochodów, pieniądze możesz mieć do wykorzystania już w ciągu godziny, nawet charakteryzuje się stosunkowo krótkim czasem trwania i głównie jej wcześniejsza spłata jest za darmo, więc natychmiast, kiedy otrzymasz wynagrodzenie, możesz ją spłacić bez opłat.

 

Pożyczka dla niezatrudnionych

Produkt podobny, przy którym również nie ma potrzeby, aby udokumentować swoje dochody – u osób niezatrudnionych, oczywiście, to inaczej nie jest możliwe, dlatego że żadnych dochodów w tej chwili nie mają, jest tzw. Pożyczka dla niezatrudnionych. Jednak, niektóry dostawcy chętnie pożyczą, w przypadku że potrzebujesz zapłacić nieprzewidzianych kosztów. Dostawca pożyczki nie będzie z wniosku zapewniać, czy i jakie posiadasz dochody lub majątek, będzie go tylko interesować, że jesteś w stanie pożyczkę spłacić. Jeżeli jesteś sobie pewien, nie ma potrzeby się wahać i po porównaniu w porównywarce ich dostawców szybką podać wniosek.

 

Pożyczka dla emeryta

Popularna pożyczka, szczegółowo przez osób starszych jest pożyczka dla emerytów. Zwyczajna pożyczka bankowa jest dla nich nieosiągalna, ze względu na wiek, stan zdrowia i poziom dochodów. Ponadto, dla niektórych emerytów może być trudne do stawienia się osobiście kilka razy do oddziału banku w celu wynegocjowania pożyczki ze względu na upośledzenie sprawności ruchowej, itp. Ale co, jeśli potrzebujesz zapłacić niespodziewane wydatki np. leki, albo kupić prezent dla wnuka? Rozwiązanie dla takiej sytuacji jest właśnie pożyczka dla emeryta. Z pewnością docenisz, że pożyczki pozabankowe jest możliwe wynegocjować z zaciszu swoje domu. W przypadku, gdy komputer i Internet nie jest Twój wielki przyjaciel, więc to ma rozwiązanie – wiele pożyczek dla emerytów jest możliwe zapewnić przez telefon lub przez SMS.

 

Pożyczka na urlopie macierzyńskim

Kolejną grupą ludzi, który chętnie korzystają z pożyczek pozabankowych są matki na urlopie macierzyńskim, dla których istnieje Pożyczka na urlopie macierzyńskim. Kobiety w tej sytuacji nie mają to zbyt łatwe z środkami finansowymi, co więcej, jeśli chodzi o kobiety samotnie wychowujące dzieci. Jednak co, jeśli pojawią się niespodziewane wydatki, które należy zapłacić, czy już chodzi o mieszkanie, opłaty dotyczące dziecka i nawet wydatki na jedzenie? Taka sytuacja jest możliwe rozwiązać za pomocą pożyczki na urlopie macierzyńskim. Ponadto nie trzeba nigdzie chodzić z domu, pożyczkę jest możliwe załatwić z zaciszu swojego domu, przez telefon, SMS, lub Internet, ale również można do Ciebie przyjechać przedstawiciel handlowy osobiście i wynegocjować wszystko wraz z Tobą. Pieniądze mogą być na Twoim rachunku w 15 minut i można ich od razu używać.

 
 
Pożyczka do godziny

Każdy z nas z pewnością znalazł się w sytuacji, w której bardzo potrzebował pieniądze, których nie miał na koncie. W takich przypadkach istnieje pożyczka do godziny. Dzięki takiej pożyczce możesz mieć pieniądze, już w ciągu 60 minut, w gotówce lub na koncie bankowym. Żeby uzyskać pożyczkę nie musisz chodzić do oddziału, ale wystarczy wszystko wynegocjować online, przez telefon lub przez SMS.

 

Pożyczka dla studentów

Kolejnym produktem wśród pożyczek pozabankowych jest np. Pożyczka dla studentów, dla których może być zbyt skomplikowane pożyczyć sobie w banku, glównie ze względu na niskie lub żadne regularne zarobki.  Również studenci muszą płacić za niespodziewane wydatki, i więc  z pewnością docenią pożyczki dla studentów, którą jest możliwość wynegocjować w internecie, online, bez opłat i odsetek. Płatność gotówką lub na konto bankowe. Swoje oplaty szkolne, koszty medyczne, podręczniki i pomoce do studium możena w krótkim czasie zapłacić.

 

Tytuł pożyczky:Szybkagotowka.pl
Kwota pożyczki:100 - 6 000 zł
Okres spłaty:1 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Szybka-pozyczka.com
Kwota pożyczki:300 - 150 000 zł
Okres spłaty:1 - 120 mies.
Tytuł pożyczky:SMS365.pl
Kwota pożyczki:200 - 3 000 zł
Okres spłaty:15 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Visset.pl
Kwota pożyczki:300 - 5 000 zł
Okres spłaty:30 dni
Tytuł pożyczky:PKO Bank Polski
Kwota pożyczki:1 000 - 120 000 zł
Okres spłaty:24 - 96 mies.
Tytuł pożyczky:Kredyt Zen
Kwota pożyczki:200 - 4 000 zł
Okres spłaty:15 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Kasomat
Kwota pożyczki:350 - 1 000 zł
Okres spłaty:1 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Sekrata.pl
Kwota pożyczki:100 - 50 000 zł
Okres spłaty:7 dni - 18 mies.
Tytuł pożyczky:aasa
Kwota pożyczki:1 000 - 10 000 zł
Okres spłaty:10 - 24 mies.
Tytuł pożyczky:euroloan
Kwota pożyczki:200 - 10 000 zł
Okres spłaty:3 - 12 mies.
13. 9. 2017

Jaki porównanie pożyczek online wybrać?

Jak załatwić pożyczkę? ...więcej

13.9.2017

Pożyczki bez sprawdzania w rejestru ...więcej

13.9.2017

Jaki porównanie pożyczek online wybrać? ...więcej

13.9.2017