O projekcie PozyczkiPorownanie.pl

Projekt online PożyczkiPorownanie powstał z potrzeby, aby pomóc ludziom zorientować się na rynku z ofertami pożyczek, bankowych oraz pozabankowych. Na rynku czeskim istnieje wiele firm, które załatwiają pożyczki i dla klientów nie jest często łatwe sprawdzić, która pożyczka jest dla nich najbardziej korzystna, jak również, która odpowiada ich indywidualnej sytuacji.
 

Pomagamy w wyborze najbardziej korzystnej pożyczki, szybko i bezpłatnie.

 
Oprócz niezależnej online porównywarki pożyczek na tych stronach internetowych możesz również skorzystać z bezpłatnych konsultacji z naszym zespołem ekspertów. Porozmawiają o sytuacji, w której się znajdujesz, odpowią Ci na pytania i pomogą Ci wybrać pożyczkę, która jest odpowiednia dla Ciebie. W przypadku, że zdecydujesz się dla danej pożyczki, pomogą Ci z negocjacją, a co najważniejsze - wynegocjują korzystne warunki korzystania pożyczki, jak np. niskie oprocentowanie, opłaty i okres spłat.
 

Dlaczego warto korzystać z naszej porównywarki?

 

W Internecie istnieje wiele dostawców pożyczek pozabankowych, jak również wiele porównywarek pożyczek online. Więc dlaczego skorzystać z tego naszego? Nasza porównywarka pożyczek jest niezależną, na pewno nie będzie starać się narzucić jakiś konkretną pożyczkę lub śledzić nieobiektywne dane, wręcz przeciwnie - chcemy, żebyś był zadowolony z wyborem pożyczki, i więc jesteśmy niezależni i kładziemy nacisk na zadowolenie klienta.

Jednocześnie jesteśmy przekonani, że informację na naszej stronie internetowej są zawsze aktualne, ponieważ ich regularnie aktualizujemy i odnawiamy, dołączamy nowych i nowych dostawców pożyczek, i także aktualizujemy informację już zawartych - np. jeśli u swoich pożyczek zmieni oprocentowanie, wysokość pożyczki, itp.


Kolejnym powodem jest to, że w naszej porównywarce w odróżnieniu od innych to nie są żadni oszuści i lichwiarzy, zawiera tylko uczciwych, wiarygodnych i przejrzystych dostawców pożyczek. Dużą zaletą jest to, że możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z ekspertem od naszego zespołu, który Ci pomoże z wyborem pożyczki, odpowie na wszystkie pytania i załatwi korzystne warunki.

 

Jest możliwe ufać naszej porównywarce pożyczek?

Nasza porównywarka pożyczek online jest bardzo niezawodne narzędzie, i bardzo trudno pracowaliśmy na jej utworzeniu. Ciągle aktualizujemy informacje o pożyczkach, i więc możesz być sobie pewny, że dzięki wykorzystaniu z naszej porównywarki zaoszczędzić czas i niemałe pieniądze. W naszej porównywarce nie są żadne oszukańcze firmy lub lichwiarzy, w odróżnieniu od innych stron porównawczych. Wręcz przeciwnie, włączyliśmy oferty tylko od uczciwych i przejrzystych dostawców pozabankowych oraz bankowych pożyczek.

 

Jak to działa?

Korzystanie z naszej porównywarki pożyczek online jest bardzo proste. Nie potrzebujesz niczego innego, niż połączenie z Internete. Na stronie głównej naszej strony internetowej wprowadzić wymaganą kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz pożądany okres płatności. Nasza porównywarka Ci następnie wyświetli tylko pożyczki, które są zgodne z podanymi parametrami.
 

W przypadku, gdy już wybieresz sobie konkretną pożyczkę, w szczegółach wystarczy wprowadzić, o ile pieniędzy i na jak długo jesteś zainteresowany, wypełnij podstawowe dane - imię, nazwisko, email i telefon i niektóre dodatkowe informacje, takie jak numer dowodu osobistego, lub miejsce zamieszkania. Nie bój się, Twoje dane są u nas bezpieczne. JEdnak musimy wiedzieć tych informacji, żebyśmy mogli zorganizować pożyczki w jak najkrótszym czasie i bez zbędnej zwłoki.

Po wysłaniu Twojego wniosku, wszystko zapewnimy i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe i uzgodniemy szczegóły wypłaty pożyczki, podpis umowy i następnie zapłacimy Ci środki bezpośrednio na Twoje konto.

 

Tytuł pożyczky:Short Credit
Kwota pożyczki:50 - 5 000 zł
Okres spłaty:1 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Miloan
Kwota pożyczki:100 - 4 000 zł
Okres spłaty:1 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Pożyczka OK
Kwota pożyczki:1 500 - 5 000 zł
Okres spłaty:6 - 30 mies.
Tytuł pożyczky:Mogo
Kwota pożyczki:2 500 - 35 000 zł
Okres spłaty:6 - 47 mies.
Tytuł pożyczky:Provema
Kwota pożyczki:300 - 600 zł
Okres spłaty:10 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Kasatak
Kwota pożyczki:100 - 1 500 zł
Okres spłaty:15 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Filarum
Kwota pożyczki:100 - 4 000 zł
Okres spłaty:1 - 30 dni
Tytuł pożyczky:Plus kasa
Kwota pożyczki:500 - 900 zł
Okres spłaty:15 - 30 dni
Tytuł pożyczky:GotowkaNatychmiast.pl
Kwota pożyczki:1 000 - 10 000 zł
Okres spłaty:18 - 24 mies.
Tytuł pożyczky:Profi Credit
Kwota pożyczki:1 000 - 25 000 zł
Okres spłaty:6 - 36 mies.
13. 9. 2017

Jaki porównanie pożyczek online wybrać?

Pożyczki bez sprawdzania w rejestru ...więcej

13.9.2017

Kalkulacja pożyczek i kalkulacja odsetek od pożyczki ...więcej

13.9.2017

Jaki porównanie pożyczek online wybrać? ...więcej

13.9.2017